پارس مطلب

 • http://i.jootix.ir/img/2013/03/HD-PIC-Jootix.ir-74.jpg
 • http://www.donyayekhodro.com/wp-content/plugins/FAppendImage/images/085966BB-EE4D-A10E-C72A-A18796BB561D.jpg
 • http://dl.topnaz.com/2012/08/53424.imgcache2.jpg
 • http://www.ramsarsms.com/wp-content/uploads/2013/02/ms71111.jpg
 • http://www.yaspatogh.com/images/articles/y1/mashin-haye-jadid-10.jpg
 • http://car.hora.ir/News/40-Fastest-Car/1.jpg
 • http://www.kamyab.ir/wp-content/uploads/Gallery/Car-Cycle/Car/92-01-10/06-World-Top-Luxury-Cars%5BWwW.KamYab.IR%5D.jpg
 • http://dl.shangol.ir/wp-content/uploads/2012/07/Bugatti-Veyron-Grand-Sport-LOr-Blanc-live-in-Frankfurt.jpg
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا
 • برترین خودروهای لوکس در دنیا

ابرو گوندش خواننده ترک عروس ایرانی ها شد + عکس

نامه الکترونیک چاپ PDF

 

ابرو گوندش خواننده ترک عروس ایرانی ها شد + عکس ابرو گوندش و همسرش در کرج

ابرو گوندش خواننده ترک عروس ایرانی ها شد + عکس های ابرو گوندش و همسرش در کرج

ebro

 

ابرو گوندش  بالاخره در سال 2010 با دوست پسر ایرانی اش که از سال 2009 با او آشنا شده بود یعنی رضاضراب، تاجر ثروتمند تبریزی مقیم استانبول ازدواج کرد. این ازدواج طی یک مراسم پنهانی و تنها با حضور نزدیکان در استانبول صورت گرفت . ابرو گوندش در این مدت طولانی که با رضا ضراب بود بالاخره اعتراف کرد و خبر ازدواجش با رضا ضراب را شرح داد و گفت من با رضا ضراب یک ساله که هستم و همچنین در بین خانواده مان به رسمیت ازدواج کردیم و از کسانی که در کنار ما بودند تشکر میکنم . طبق گفته های ابرو او هفته ی پیش بصورت علنی عقد کرده و در روز کنسرتش این خبر را به خبرنگاران اعلام کرده و گفته شاهدین ازدواجشان خانواده شان بوده اند.

 

ebro

 

ابرو گوندش در رستورانی در کرج

 

 

 


افزودن نظر

این سایت در پایگاه ساماندهی جمهوری اسلامی ایران ثبت شده است ، هر گونه نظرات سیاسی و مقایر با قوانین ایران منتشر نخواهد شد .
لطفا در ارائه نظرات به قومیت ها و هموطنان عزیز احترام بگذارید .
با تشکر مدیریت سایت


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

شاید دوست داشته باشید این مطلب را هم بخوانید

بیشتر بخوانید

قیمت تریاک در ایران و آمریکا

قیمت تریاک در ایران و آمریکا

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گفت: قیمت هر کیلو هروئین در ایران ۵ هزار دلار است که این میزان در صورت انتقال مواد به آمریکا به ۳۲ هزار دلار می رسد.
سردار علی مویدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر عصر سه شنبه در مراسم ملاقات رئیس پلیس کشور با سفرا و نمایندگان سازمان بین المللی مستقر در تهران اظهار داشت: در سال ۲۰۱۲، ۱۵۴ هزار هکتار زمینهای کشور افغانستان زیر کشت مواد مخدر قرار داشت که متاسفانه این میزان در سال جاری میلادی به ۱۷۵ هزار هکتار افزایش یافته است و آمارها بیانگر افزایش سالانه کشت خشخاش در افغانستان از سال ۲۰۰۱ به بعد است.
 
وی ادامه داد: در آن زمان سالانه ۱۸۵ تن مواد مخدر تولید می شد که این آمار در سال گذشته به ۶۵۰۰ تن افزایش یافت یکی از مهمترین دلایل موثر در افزایش کشت، انحلال پلیس امحای خشخاش در کشور افغانستان است. افزایش قیمت مواد مخدر به ویژه تریاک در سالهای اخیر باعث شده است زمین های کوچک کشاورزی نیز زیر کشت مواد مخدر قرار گیرد.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: مسیر قاچاق مواد مخدر از افغانستان به سمت شمال این کشور و آسیای میانه تغییر یافته است و ایران در همسایگی بزرگترین تولید کننده مواد مخدر قرار دارد اگر مبارزه ایران نباشد سایر کشورها به مساله اعتیاد و مواد مخدر مبتلا می شوند.
 
به گفته وی امروز هر کیلو تریاک در مرزهای ورودی ایران ۴۰۰ دلار است که در مرزهای غربی ۱۷۰۰ دلار فروخته می شود، این در حالی است که قیمت عمده فروشی هروئین در مرزهای ایران ۵۰۰۰ دلار، در ترکیه ۱۷ هزار دلار، در آلمان ۲۸ هزار و ۱۰۰ دلار و در آمریکا ۳۲ هزار دلار است.
 
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: در سال ۲۰۱۱ میلادی پلیس ایران ۹۳ درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر داشته که این آمار در سال جاری میلادی به ۱۳۵ درگیری افزایش یافته است.
 
وی در بخش دیگری از سخنانش به استفاده از سگهای مواد یاب اشاره کرد و افزود: این سگها در سال ۲۰۱۱ میلادی ۴۲ تن ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سال ۲۰۱۲ میلادی ۳۸تن ۶۷۶ کیلوگرم مواد مخدر و در شش ماهه نخست امسال نیز ۲۸هزار و ۹۹۱ کیلوگرم کشف کردند.

 

فروشگاه پارس مطلب

Dedicated Cloud Hosting for your business with Joomla ready to go. Launch your online home with CloudAccess.net.